شرکت آذر ساچمه تبریز
  با ما بیشتر آشنا شوید...
A  b  o  u  t    U  s

شرکت آذر ساچمه تبریز، فعالیت خود را از سال 1350 در کارگاهی به مساحت 100 متر مربع به همت اولین بنیانگذار صنعت تولید ساچمه سربی ایران، مرحوم رحیم علاقه بند به صورت تولید دستی و سنتی آغاز نموده است که از آن زمان محصولات تولیدی این مجموعه با نام تجاری" ساچمه تبریز " مشهور بوده است.
اصلی ترین تولید این شرکت انواع ساچمه سربی شکاری و ورزشی بوده که با گذشت زمان، تولیدات انواع چارپاره، تک گلوله، وزنه ماهیگیری، پلمپ سربی، مفتول سربی و قطعات سربی سفارشی به محصولات تولیدی اضافه گردیده است.
در سال 1379، توسط آقای جواد علاقه بند فرزند ارشد مرحوم رحیم علاقه بند با احداث کارخانه ای جدید و اخذ مجوزهای لازمه از اداره صنایع و معادن و سازمان محیط زیست با ارتقا تکنولوژی انحصاری خود و شروع تولید انبوه در حوزه تولید انواع ساچمه سربی فعالیت خود را بهبود بخشید.
در سال 1382 با ثبت شرکت آذر ساچمه تبریز به شماره 14033 در اداره ثبت شرکت های تبریز فعالیت های این شرکت به صورت رسمی آغاز گردید.
در سال 1391، این شرکت با تلفیق دستگاه ها و تکنولوژی بومی و انحصاری خود با تکنولوژی کشورهای اروپایی و با بهره گیری از استانداردهای بین المللی توانست خطوط تولید خود را ارتقا دهد.
یکی از سیاست های اصلی شرکت آذر ساچمه تبریز کیفیت بوده که این مجموعه سال هاست با تیم حرفه ای و زیرساخت های قوی با اخذ گواهینامه های استاندارد مدیریت ISO 9001:2015 – ISO14001:2015 - ISO 45001:2018 از شرکت TUV NORD IRAN همراه با درک مسئولیت مدرن، تأمین نیازهای مشتری و شناسایی انتظارات مشتری، افزایش اثربخشی در خدمات مشتری و ایجاد یک محیط کار آرام برای کارمندان، که در آن همه کارمندان می توانند به طور مداوم خود را بهبود بخشند و نیازهای مشتری را پاسخ دهند.تماس با ما


هم اکنون ما به عنوان
  اولین تولید و صادر کننده انواع ساچمه سربی شکاری و ورزشی در ایران ، با ظرفیت اسمی تولید سالانه 2800 تن انواع محصولات سربی نسبت به تامین نیازهای داخلی و خارجی کشور فعالیت داریم.